Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında 18m2’de turkcell bayii olarak kurulmuş olan ERKAN TELEKOM, büyüyerek şuan EXPOCELL  ile iletişim ve telekomünikasyon teknolojileri sektöründe çeşitli teknoloji ürünlerini, genç , dinamik ve tecrübeli kadrosu ile 81 ile toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bu sektörde, 150’yi aşkın ürün çeşidinin satışını, genç dinamik , tecrübeli kadrosu ve iş ortağı aracılığı ile Türkiye’nin 81 ilinde 8500′ ü aşkın satış noktasına, ulaşarak, ülke genelinde bir satış  hizmetini de gerçekleştirmektedir. Sektördeki hızlı gelişmeleri, bu güçlü kadro ile yakından takip ederek birçok yeniliğe öncülük etmekte olan EXPOCELL TEKNOLOJİ, tüm Türkiye’ye uygun fiyattan KVK, GENPA, TELPA, TEKNOTEKS, DATAGATE, MOBİLTEL VE BRIGHTSTAR Tescilli markaları adı altında ürünlerini toptan satış hizmeti vermektedir.

expocell-ailesi
expocell ailesi

Vizyonumuz

Profesyonel bir yaklaşım ile sonuç odaklı, güncellenen teknolojik donanımı ile mobil ürünlerini memnuniyet halkası çerçevesinde, hızlı çözüm ekonomik yöntemlerle müşterilerine ulaşan, servis işlemlerini ileriye dönük ve gerçekçi hedeflerle hayata geçiren Türkiye’de lider firmalar arasında yerimizi almak.

Misyonumuz

* EXPOCELL  Ailesi olarak; Bayilerimizle Uyumlu bir şekilde çalışan firmamız ve her geçen gün daha da büyüyen kurum kültürümüzden ileri gelen ahlaki değerlere saygılı olarak, mobil yaşamı kolaylaştıracak etkili ürünleri zamanında hız ve devamlılık avantajıyla müşterilerimizle ekonomik yollardan buluşturmak. Sağladığı geniş ürün yelpazesi ile kurumlara ve bayiilere tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak ve çağa uygun vizyonunu  iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmek için çalışmaktadır.

Expocell Hasan Erkan

expocell dişardan


expocell ailesi